KONST / Litografier / Litografi 9873389
nr 987 3389
Barbro Jones
(f. 1948), Sverige
Litografi, Barbro Jones (f. 1948), 1990, 9/ 20, 'Fuktsvarta grenar', signerad, motivet: 30x24
Barbro Jones, svensk bildkonstnär född i Avesta 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:58:18
18/10 14:15:28